Seriálový projekt

22. července 2014 v 11:08 | Lily eN |  Ze života Lily eN
Na projekt jsem narazila na blogu Turmë. Seriály jsou moje velká láska a závislost a dostala jsem chuť na nějaký projekt, takže je tu tenhle. Některé seriály se u spousty otázek opakují. Nemám ráda dělat to po jednotlivých dnech, takže všechno najednou.

Den 01 - Seriál, který neměl být nikdy zrušen
Pro jeho dokonalost se tady nejspíš tento seriál bude poněkud opakovat. A ano, je to ta moje milovaná Čtyřiadvacítka. Před týdnem se odvysílala nejspíš poslední 204. epizoda 9. minisérie. A nejspíš také už poslední. Sice to ještě nebylo oficiálně potvrzené, ale já tomu moc šancí nedávám. Každopádně by to byl už asi jen odklad toho posledního dne.

Den 02 - Seriál, u kterého si přejete, aby ho sledovalo více lidí
Tak tady bych asi také zmínila 24. Sledovanost devítky nebyla úplně tak nejlepší, takže by to přišlo vhod.


Den 03 - Váš nový oblíbený seriál (premiérově vysílaný v této sezóně)
Přemýšlím…Gang Related nebo Power. Ale asi lepší je ten první. Oba dva jsou úplně noví. Gang Related je zkrátka taková páteční oddechovka, takže je mi líto, že ho nejspíš zruší. Power mi tak úžasný nepřipadá, ale prodlužovat ho budou. I když mám pocit, že to není jen tak ze sledovanosti.


Den 04 - Vás nejoblíbenější seriál vůbec
Už je to trapné, ale co nadělám. Čtyřiadvacítka! To je má největší láska. Začala jsem ho sledovat loni v únoru a pořád se na něj můžu dívat. Dokonalost sama. Dokonce si nechávám udělat i tričko se zna CTU (Ptotiteroristické oddělení)

Den 05 - Seriál, který nesnášíte
Vyloženě jeden říct nemůžu. Nemám ale ráda komedie a romantické seriály a teen ptákoviny.

Den 06 - Nejoblíbenější epizoda Vašeho nejoblíbenějšího seriálu
Tak zrovna u 24 je to složitější, protože je to pokračovací seriál. Vezmu to na série, protože mi ty díly připadají podobné. Nejradši mám buď první (klasicky) nebo sedmý den. Proč sedmý? Vrací se Tony!

Den 07 - Nejméně oblíbený díl vašeho nejoblíbenějšího seriálu
13. díl pátého dnu. Umírá Tony. Když jsem smutná, občas se na něj dívám. Anebo poslední díl vůbec. Spousta lidí sice říká, že to byl vůbec nejlepší díl a série. Já zase tolik nesouhlasím, ale přeci jen ten pocit, že to byl skutečně ten poslední díl, byl smutný a nepříjemný.

Den 08 - Seriál, který by měli všichni sledovat
Nechám pro teď 24. Nejspíš tedy True Detective nebo Homeland. Inteligentní seriály, takže proto.

Den 09 - Nejlepší scéna vůbec
Návrat Tonyho. Jak jinak. Když se tam čistí ta fotka a pak tam je. Nejdřív to bylo pochybné, ale o pár minut později už vychází ze stínů.

Den 10 - Seriál, který jste si mysleli, že se vám nebude líbit, ale nakonec jste si ho zamilovali
Jasně Hra o trůny. Kvůli žánru a nereálnosti jsem byla na pochybách. Podívala jsem se na pár dílů online, a protože tam i nějaké chyběly, přestalo mě to bavit. O pár měsíců později jsem si je však stáhla a shlédla znovu. Co z toho bylo? Prosledované jarní prázdniny. Tři série za šest dní.

Den 11 - Seriál, který vás zklamal
Arrow. První série byla skvělá. Vážně byla parádní. Ale druhá…Co se to s ním stalo? Ztratilo to tu svou reálnost. Chápu, že je to podle komiksu, ale nedá se nic dělat, mně se to už prostě nelíbí. Děsím se třetí série. A Oliver s Felicity? Ono se o tom vůbec uvažuje? Bože…

Den 12 - Epizoda, kterou jste viděli víc než 5x
Ehm…Spousta Odložených případů, celá Čtyřiadvacítka nebo Anatomie lži. Ráda se dívám na věci znovu.

Den 13 - Oblíbený seriál z dětství
Já se na seriály asi moc nedívala. Leda tak na ty dětské pořady, které dávali v neděli ráno. Bludiště bylo super. A taky Mumínci. Ale jinak jsem se hodně dívala na Simpsonovce.

Den 14 - Oblíbená mužská postava
Tony Almeida. Moje velká láska. A odkud je? Překvapivě…Ze Čtyřiadvacítky.

Den 15 - Oblíbená ženská postav
Carrie z Homelandu. Štěstí, že ona ve čtvrté sérii bude. Brodyho nijak nelituji. Pak mám ráda Leslie z Chicago Fire, ale tu musí mít rád snad každý. A nakonec má hrdinka Lilly Rushová, nejlepší detektiv z Odložených případů.


Den 16 - Váš guilty pleasure
Asi nemám. Nanejvýš snad Under the Dome. Já už ani nevím, proč se na to dívám. Přestalo mě to bavit ke konci první série. Ale možná mě zkrátka zajímá, jak to dopadne a chci nějak zaplácnout watchlist.

Den 17 - Oblíbená mini série
Mini série? Dívala jsem se vůbec někdy na mini sérii? Devátá série Čtyřiadvacítky byla mini, takže jedině ta.

Den 18 - Oblíbená úvodní znělka
Jednoznačně True Detective. Ten má naprosto dokonalou úvodní znělku. Už jen proto si mě naprosto získal.


Den 19 - Nejlepší obsazení
True Detective podruhé. Matthew McConaughey, Woody Harrelson, oba nominovaní na Emmy. Hlavně Matthew to skvěle zahrál. Těším se na další sérii a zase nové herce.

Den 20 - Oblíbený polibek
Hmm…Přemýšlím…Určitě to bude z Chicago Fire. Hmm…Scéna, kde se líbají a byla jsem z ní dojatá, byla asi v posledním díle na svatbě Bodena a Donny. To bylo vážně moc pěkné.

Den 21 - Oblíbený pár
Tony a Michelle? Možná. Ale já Michelle moc nemusím. Hmm…Není to zrovna nejjednodušší. Nejlepší by byl Cal s Gillian z Lie to Me. Ale oni spolu nikdy doopravdy nebyli. Nevadí. Vždycky mezi nimi ale něco bylo.


Den 22 - Oblíbené finále série
Finále sérií nemám zkrátka ráda, protože to končí. Musím čekat na další a když už je definitivní konec, tak je to zase smutné, takže finále nemám ráda.

Den 23 - Nejotravnější postava
Joffrey z GoT. Překvapivě. Je strašně otravný, ale jeho smrt mě nijak nepotěšila. Podle mě tomu seriálu dával šťávu. Kdo mě vážně vytáčí a nenávidím ho, je stejně Cersei.

Den 24 - Nejlepší hláška
Tony Almeida: "Potřebuju tvý heslo."
George Mason: "Hendrix."
Tony: "Psáno s 'x'?"
George: "Jak jinak bys to chtěl psát?"

Já tu hlášku zkrátka zbožňuju!

Den 25 - Seriál, který máte v plánu sledovat (starý nebo nový)
Zatím mám v 'chci vidět' jen dva. Manhattan, který teprve premiéru mít bude za pár týdnů, tak uvidím, jaké to bude. A druhý je Rectify. Zaujala mě ta anotace, takže se k tomu co nejdřív dostanu. A vlastně taky Strike Back. Viděla jsem první díl.

Den 26 - OMG WTF? finále série
Já nevím. Nic mě nenapadá.

Den 27 - Nejlepší pilotní epizoda
Anatomie lži. Ten první díl je vůbec nejlepší. Nejsem si úplně jistá, jestli byl první, který jsem viděla, ale myslím, že jo. Každopádně to byl vůbec takový první seriál, který jsem začala aktivně sledovat.

Den 28 - První seriálová posedlost
A to souvisí s předchozí otázkou. Dívala jsem se každý týden. Táta mi to vždycky stáhnul a dával na DVD. Mám je teď pěkně seřazené v boxíku a jsem hrozně háklivá na to, když to máma přehází. Tropím neúměrnou scénu, takže boxu s Anatomií se nedotýkat!

Den 29 - Aktuální seriálová posedlost
Tak sleduji to, co mám ve watchlistu, opakuji Chicago Fire. Ale včera jsem začala sledovat Dance Academy. Jo je to trochu mimo můj žánr, ale líbí se mi zkrátka tancování.

Den 30 - Nejsmutnější úmrtí

Tonyho smrt. Rozhodně. Ze 24. Hrozně mě to zasáhlo. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Přišlo mi, jako by umřel někdo skutečný. Jo, je to hrozný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tery♥ Tery♥ | E-mail | Web | 22. července 2014 v 13:34 | Reagovat

Vůbec seriál neznám.

2 bowlerhat bowlerhat | Web | 23. července 2014 v 22:45 | Reagovat

smrti oblíbených postav, jsem jediná kdo u nich bulí jak naprostý pitomec? Ty jsi se jako malá nedívala na seriály? to muselo být strašné dětství :-D stále si pamatuji na Sabrinu, krok za krokem, a všechno co se kdy ukázalo na Jetixu :-D

3 Clary-Clair Clary-Clair | Web | 24. července 2014 v 12:55 | Reagovat

Pěkný projekt :)
S Game of thrones naprosto souhlasím. TAky jsem si myslela, že se mi nebude líbit :D

4 Luci Luci | E-mail | Web | 27. července 2014 v 9:32 | Reagovat

snad žádný seriál z toho neznám :O měla bych si rozšířit obzory :D

5 Lily eN Lily eN | Web | 28. července 2014 v 12:02 | Reagovat

[2]: Strašné dětství? Nepotřebovala jsem k němu seriály.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama