Aaron

Aaron- Kapitola druhá

13. července 2014 v 13:22 | Lily eN
Tak je tu další kapitola Aarona. Není sice nijak zvlášť akčně nabytá, ale nechtěla jsem ji dělat moc dlouhou. Doufám, že se bude líbit.

Aaron- Kapitola první

12. července 2014 v 16:25 | Lily eN
Tak je tu první kapitola k nové povídce jménem Aaron. Chtěla jsem ji pojmenovat nekomplikovaně a jednoslovně, takže si nakonec vysloužila jméno hlavního hrdiny i jako název.
Upřímně říkám, že to není žádná světová originalita, ale hlavní je, že něco píšu. Doufám, že se budu líbit.
Anotaci najdeš tady.

Anotace k povídce Aaron

10. července 2014 v 9:00 | Lily eN
Aaron Anthony Jones je obyčejný chlapec s obyčejným jménem. Až do jednoho osudového dne žije i úplně prostý a obyčejný nedokonalý život s všedními starostmi. Doma je skoro neustále sám, jelikož jeho otec tráví většinu času prací a starší bratr už je prakticky jen u své přítelkyně.
Pak se ale něco změní ve chvíli, kdy jde na procházku se svou milovanou fenkou Felicity. Každodenní venčení naruší nečekaná událost plná záhad, na kterou si Aaron stěží pamatuje. Je ale odhodlaný tomu všemu přijít na kloub.
Čím více se však událostí zabývá, tím méně mu začíná jeho život připadat normální. Děje se s ním něco neobvyklého a zvláštního. Něco nad jeho chápání. I přesto, že se dál snaží žít ve svém dosavadním životě, podivným událostem, které ho teď doprovází na každém kroku, nemůže utéct. On se ale pouští do boje, který nemůže vyhrát. Boj ale nikdy nevzdává...

 
 

Reklama