Harry Potter projekt

Projekt o Harry Potterovi-3.část

9. července 2014 v 9:00 | Lily eN
Jelikož jsou tu od středy do pátku přednastavené články kvůli mé nepřítomnosti, nedělala jsem je nijak úžasné. Zkrátka tedy dodělávám tyhle rozdělané projekty.
Předchozí části naleznete zde.

21. Nejemotivnější moment.
Jelikož jsem si nedávno všechny díly pouštěla znovu, byl to nepochybně ten v pátém dílu, když je Harry na ministerstvu a Voldemort mu ovládá mysl a on říká, že nikdy nepozná lásku a ani přátelství...

Projekt o Harry Potterovi-2.část

3. července 2014 v 16:08 | Lily eN
Tak jsem se pustila do druhé části. Třetí mám naplánovanou nejspíš na sobotu.

11. Nejhezčí postava
Pokud je to myšleno vzhledově a z filmového hlediska, tak asi Ginny. Byla roztomilá a teď je krásná. Ale pokud by se měla hodnotit vnitřní krása, tak asi Neville (jasně, Harry je dokonalost sama). Je dobrosrdečný a hodný. Takového kamaráda bych brala.
12. Mrtvá postava, která ti nejvíc chybí
Vzhledem k tomu, že jich většina umírala až na konci, tak mi v průběhu příběhů nikdo tolik nechyběl. Nejvíc mě ale asi zasáhla smrt Remuse Lupina. Je to moje oblíbená postava, takže to byl docela šok. Navíc si myslím, že to byla naprosto zbytečná smrt.
13. Oblíbený obal knihy
Kdybych brala jen ty české, asi se mi nejvíc líbí k šestému dílu. Mám ráda, když obálky nejsou příliš přehnaně barevné a jsou třeba sladěné právě pouze do jedné barvy.

Projekt o Harry Potterovi-1.část

1. července 2014 v 18:30 | Lily eN
Pročítala jsem si různé blogy a hledala právě nějaké projekty. Nedávno mě napadlo, že bych mohla vymyslet nějaký potterovský. A také vzhledem k tomu, že mám za sebou čerstvě svůj ''potterovský týden'' (každý den jeden film),je tenhle projekt na místě. Náhodou jsem dneska narazila na blogu Lillen A. Blake na projekt právě o Harry Potterovi. Takže jsem si řekla, že se do něj hned pustím. Nebudu to ale dělat po jednotlivých tématech, vždy jich několik spojím do jednoho.
1. Nejvíce oblíbená kniha série
Řekla bych, že to bude nejspíš čtvrtý díl. Hodně se mi líbí Mistrovství světa ve farumfálu a obecně na mě tahle část působí nejzajímavěji.
 
 

Reklama